MIĘDZYNARADOWE
MISTRZOSTWA POLSKI
PTAKÓW GADAJĄCYCH

Zapraszamy do kibicowania
zawodnikom Papuziego Gadania

Oglądaj i głosuj na zawodników

Skrócone zasady

MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI PTAKÓW GADAJĄCYCH

"PAPUZIE GADANIE"
zwanych dalej Konkursem1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz film lub link do filmu z Twoją gadającą papugą (lub innym ptakiem egzotycznym). W konkursie oceniane są nie tylko zdolności naśladowcze, ale również muzykalność, taniec, uzdolnienia akrobatyczne i manualne.

 
2. W ciągu jednej edycji Konkursu możesz zgłosić nieograniczoną liczbę filmów prezentujących umiejętności tego samego Zawodnika (ptaka). Każdy kolejny film powinien przedstawiać nowe umiejętności, nie zaprezentowane w poprzednim materiale filmowym

(słownictwo w kolejnych filmach nie może się powtarzać, chyba że jest użyte w innej sytuacji). Nie musisz robić nowego zgłoszenia dla kolejnego filmu. Możesz go przesłać w dowolny sposób.

 

3. Film nie może być krótszy niż 30 sekund i dłuższy niż 2 minuty. Ale, nie martw się, jeśli jest dłuższy. Zostanie przez Organizatora skrócony lub podzielony na więcej filmów. Nagrania nie powinny zawierać muzyki w tle, do której nie masz praw autorskich - w szczególności muzyki z radia lub telewizji. Tu wskazówki techniczne.

 

4. Jury wybierze 3-ech najlepszych zawodników (Mistrza Polski, 1-go Wicemistrza i 2-go Wicemistrza). Okres wyświetlania filmu na kanale Konkursu, ilość wyświetleń i polubień oraz jakość filmu nie mają wpływu na ocenę Jury.
 
5. Tytuł "Gaduły Roku" otrzymuje Zawodnik, który zdobędzie największą liczbę polubień dodanych przez internautów do wszystkich filmów, w których jest prezentowany na kanale Papuziej Telewizji w serwisie YouTube przez okres ich wyświetlania w czasie trwania danej edycji Konkursu. Ale, nie ważne, kiedy zgłosisz film do konkursu. Głosy użytkowników YouTube liczą się proporcjonalnie do ilości wyświetleń twoich filmów. Więc, pamiętaj… niezbadane są wyroki internautów. Nawet ptak zgłoszony w ostatniej chwili może podbić ich serca!
 
6. Możesz brać udział w każdej edycji Konkursu, ale musisz nagrać nowe filmy.
 
7. Jednak, zanim weźmiesz w nim udział, zapoznaj się ze Szczegółowym regulaminem.